ACUM! Mașină SPULBERATĂ de TIR! O femeie de 48 de ani a MURIT pe loc!

Advertisement
Advertisement
Walfresh

O femeie de 47 de ani a murit, vineri, într-un accident în orașul Segarcea, județul Dolj. Alte două femei și un bărbat au ajuns la spital. Mașina în care erau nu a dat prioritate și a izbit un TIR.

Un șofer, bărbat de 59 de ani din Craiova, nu a dat prioritate de trecere și a intrat în coliziune cu un TIR condus de un bărbat de 28 de ani, din orașul Segarcea. În urma accidentului, o femeie de 47 de ani, din orașul Segarcea, pasageră în autoturismul bărbatului de 59 de ani, a murit.

Advertisement
Advertisement

Lasă un răspuns

Descoperă mai multe la Ziarul Top

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura