Lacrimi AMARE pentru Andreea! Tânără MOARTĂ la numai 32 de ani

Advertisement
Advertisement
Walfresh

Durere cruntă într-o familie din judeţul Vâlcea. Andrea, o tânără în vârstă de numai 32 de ani a murit în mod subit după ce a suferit un infarct. Tânăra plecase de mai mulţi ani să lucreze peste hotare, acolo unde se şi stabilise de ceva timp. Numai că la începutul acestei săptămâni, tânăra a încetat din viaţă în mod subit, după ce a suferit un infarct.

Advertisement
Advertisement

Lasă un răspuns

Descoperă mai multe la Ziarul Top

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura