Turista din Scoţia, MUŞCATĂ de URS la Vidraru: „M-am gândit că vrea să fim prieteni”

Advertisement
Advertisement
Walfresh

Detalii şocante cu privire la turista din Marea Britanie care a fost atacată de urs la barajul Vidraru. Femeia a încercat să fotografieze doi urşi care i-au apărut în cale. Cum fotografia făcută prin geam nu i s-a părut prea grozavă, femeia a coborât geamul şi a încercat să fotografieze cei doi urşi. Numai că la un moment dat, un urs s-a urcat pe geam şi a muşcat-o pe femeie. „Ma-am gândit că vrea să fim prieteni”, a fost declaraţia făcută de prietena turistei din Scoţia. Norocul victimei a fost acela că purta o geacă groasă.

Advertisement
Advertisement

Lasă un răspuns

Descoperă mai multe la Ziarul Top

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura