EXCLUSIV! Primar din Argeş, accident GRAV în ajun de Paşte

Advertisement
Advertisement
Walfresh

Sărbătorile Pascale nu vin cu cele mai bune veşti pentru primarul comunei Stâlpeni, Gabriel Şerbănoiu. Acesta are mâna dreaptă imobilizată, în urma unui accident nefericit. Edilul a postat mai multe fotografii în cursul zilei de astăzi, acesta derulând la nivelul comunei o acţiune de ajutorare a familiilor nevoiaşe, în prag de sărbători. Edilul a apărut cu mâna dreaptă imobilizată şi prinsă într-o faşă de gât. Astfel, sărbătorile pascale nu vor fi chiar cele mai bune pentru edilul de la Stâlpeni, dar noi îi transmitem multă sănătate şi să se bucure de cele mai bune lucruri alături de cei dragi.

Advertisement
Advertisement

Lasă un răspuns

Descoperă mai multe la Ziarul Top

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura