ȘOCANT! Bărbat de 35 de ani găsit MORT într-un parc!

Advertisement
Advertisement
Walfresh

Un motociclist de 35 de ani din Sibiu, care făcea parte dintr-un grup care se deplasa pe traseul Durău – Izvorul Muntelui, a murit în Parcul Naţional Ceahlău.

Colegii lui au observat la un moment dat că lipseşte şi l-au căutat împreună cu poliţişti, salvamontişti, jandarmi şi voluntari. A fost găsit după mai multe ore, în albia unui pârâu, la o diferenţă de nivel de 4 metri.

„La data de 11 iunie a.c., în jurul orei 20:00, poliţiştii din cadrul Poliţiei oraşului Bicaz au fost sesizaţi de către un bărbat, cu privire la faptul că, în cursul aceleiaşi zile, în jurul orei 16:40, pe când se deplasa împreună cu un grup de motociclişti, pe traseul Durău – Izvorul Muntelui, ar fi observat lipsa unuia dintre aceştia. Deşi s-a încercat apelarea repetată pe telefonul mobil, acesta nu a răspuns”, a transmis, meircuri seară, IPJ Neamţ, potrivit News.ro.

Advertisement
Advertisement

Lasă un răspuns

Descoperă mai multe la Ziarul Top

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura