Mașină SPULBERATĂ de TREN! Tânăr de 19 ani, MORT pe loc

Advertisement
Advertisement
Walfresh

Coliziune între un tren și un autoturism, la o trecere la nivel cu calea ferată, de pe raza orașului Liteni.

La fața locului, au intervenit pompierii militari cu două autospeciale cu accesorii pentru descarcerare, sprijiniți de două echipaje ale Serviciului de Ambulanță Județean Suceava.

În mașină se afla o singură victimă, mai exact un tânăr în vârstă de 19 ani, care a rămas încarcerat.

Victima a fost extrasă de către salvatori dintre fiarele contorsionate, cu ajutorul tehnicii specifice.

Din nefericire, tânărul avea leziuni incompatibile cu viața, iar medicul aflat la fața locului a declarat decesul.

Dumnezeu să-l ierte și să-l odihnească în pace!

Sincere condoleanțe familiei!

Advertisement
Advertisement

Lasă un răspuns

Descoperă mai multe la Ziarul Top

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura