ACUM! DOLIU la Spitalul Judeţean! Mesaj de CONDOLEANŢE

Advertisement
Advertisement
Walfresh

Clipe de doliu la Spitalul Judeţean de Urgenţă Târgu-Jiu.

„Conducerea Spitalului Județean de Urgență Târgu-Jiu și angajații unității medicale sunt alături, cu sufletul și gândul, de familia greu încercată a doamnei Paula Tătaru, care și-a pierdut mama.

Doamna Daria Acsinte a plecat din această lume mult prea devreme, dispariția sa fiind regretată de toți cei care au cunoscut-o!

Sincere condoleanțe familiei îndoliate!

Dumnezeu să o ierte și să o odihnească în pace și lumină!”, transmit reprezentanţii instituţiei medicale.

Advertisement
Advertisement

Lasă un răspuns

Descoperă mai multe la Ziarul Top

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura