Un poliţist a fost prins DROGAT la volan

Advertisement
Advertisement
Walfresh

Situaţie incredibilă în Cluj. Un poliţist a fost prins în timp ce conducea sub influenţa substanţelor interzise o maşină neînmatriculată. Agentul în vârstă de 38 de ani are un trecut tumultos. El a fost acuzat de viol în urmă cu doi ani şi acum aşteaptă decizia Tribunalului. Poliţistul circula sâmbătă la orele amiezii cu maşina pe strada Eroilor din Floreşti, una dintre cele mai aglomerate din localitate. A fost oprit aleatoriu de un echipaj de poliţie care a început verificările de rutină. L-au testat cu aparatatul etilotest, dar a fost negativ, dar la testarea pentru droguri, aparatul a avut rezultat pozitiv la o substanţă.

Advertisement
Advertisement

Lasă un răspuns

Descoperă mai multe la Ziarul Top

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura