Ea este femeia CIOPÂRŢITĂ cu TOPORUL de soţul GELOS
23 iulie 2024

Un bărbat orbit de gelozie şi-a ucis soţia mai tânără cu zece ani, în faţa copilului lor de numai doi ani. S-a întâmplat într-un sat din Buzău. Tensiunile dintre cei doi soţi ar fi început după ce femeia a spus că vrea să meargă la muncă pe litoral. Tragedia care a şocat întreaga comunitate a avut loc ieri după-amiază, 22 iulie, iar din primele informaţii decizia femeii de a pleca la muncă pe litoral nu a fost pe placul bărbatului. De la discuţii în contradictoriu şi până la violenţă nu a mai fost decât un pas. De altfel, aşa s-a şi ajuns la această tragedie.
Advertisement
Advertisement

