Drama care a ȘOCAT Argeșul! Alberto a PLECAT în lumea îngerilor

Advertisement
Advertisement
Walfresh

Alberto a fost un tânăr cu adevărat model. Un om cu un suflet de aur, care a muncit din greu pentru tot ce a avut. Niciodată nu i s-a pus ceva pe tavă. Din păcate, Dumnezeu se pare că are nevoie în ceruri de asemenea oameni. Tocmai de aceea, anul trecut pe 19 august, într-o fatidică zi de sâmbătă, Alberto a murit, în comuna Bradu, la numai 26 de ani, după ce a suferit un infarct. Luni se împlinește un an de când inima lui a încetat să mai bată, dar sufletul lui bun, vocea caldă și zâmbetul inegalabil vor rămâne pentru totdeauna în mintea celor care l-au cunoscut. Să nu îl uităm niciodată.

Advertisement
Advertisement

Lasă un răspuns

Descoperă mai multe la Ziarul Top

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura