Azi-noapte, accident TERIBIL în Argeș! Victimă în stare GRAVĂ

Advertisement
Advertisement
Walfresh

În jurul orei 02:40, două echipaje de pompieri de la Secția Costești, alături de un echipaj al Serviciului de Ambulanță Județean, au intervenit în localitatea Buzoești pentru a asigura măsurile specifice de prevenire a incendiilor și asistență medicală în cazul unui autoturism care a părăsit partea carosabilă.
La fața locului, au fost identificate două victime de sex masculin care au fost preluate conștiente și transportate la spital de către echipajele medicale. Paramedicii SMURD au acordat primul ajutor calificat unei persoane de sex masculin, în vârstă de 43 de ani, care prezenta răni la membrele superioare și la cap.

Advertisement
Advertisement

Lasă un răspuns

Descoperă mai multe la Ziarul Top

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura