TRAGEDIE în Argeș! A MURIT un INGINER de RENUME!

Advertisement
Advertisement
Walfresh

Clipe de doliu într-o frumoasă familie din județul nostru după dispariția renumitului inginer silvic, Tibi Mirică. Acesta a murit subit, în urma unui accident vascular.

„Astăzi, în zi de mare sărbătoare, am primit o veste foarte tristă!

Colegul și prietenul nostru, inginerul silvic Tibi Mirică, fost lider al silvicultorilor din cadrul DS Arges a pierdut lupta cu viața și a decedat, în urma unui accident vascular.

Tibi a iubit foarte mult meseria de silvicultor, a iubit muntele, viața și pe oamenii de lângă el.

Am pierdut un camarad, un prieten și un bun silvicultor!

Dumnezeu să te odihnească în pace, Tibi!
Vei rămâne veșnic în amintirile noastre!
Sincere condoleanțe, familiei îndurerate!”, transmit apropiații.

Advertisement
Advertisement

Lasă un răspuns

Descoperă mai multe la Ziarul Top

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura