DOLIU în Pitești! A MURIT cea care a SALVAT MII de VIEȚI

Advertisement
Advertisement
Walfresh

Doliu în Pitești. S-a stins din viață un adevărat înger. Luminița Ștefan a lucrat ani buni de zile în laboratorul de anatomie patologică salvând mii de vieți. Din păcate, săptămâna trecută, ceata îngerilor lui Dumnezeu s-a îmbogățit cu un nou „ostaș”. Luminița a plecat din lumea noastră, dar a lăsat în urma ei o muncă deosebită, a dat dovadă de un profesionalism desăvârșit și a salvat mii de vieți. „Îi datorez file întregi din cartea vieții mele. A fost îngerul meu” a transmis o doamnă care a fost salvată de priceperea, profesionalismul și de devotamentul Luminiței. Odihnă veșnică, doamna Luminița, un înger într-o lume crudă.

Advertisement
Advertisement

Lasă un răspuns

Descoperă mai multe la Ziarul Top

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura