Accident GRAV în Argeș! A intrat cu mașina într-un STÂLP
16 septembrie 2024

Eveniment rutier, în care un autoturism a lovit un stâlp de telefonie în comuna Albota, DN 65.
Intervin pompierii de la Detașamentul Pitești cu o autospecială de stingere și o ambulanță SMURD de prim ajutor calificat.
Advertisement
Advertisement

