DOLIU în Argeș! El este George, tânărul care s-a SINUCIS la Vidraru!
18 septembrie 2024

O adevărată dramă a zguduit județul Argeș. George s-a sinucis la numai 34 de ani, după ce s-a aruncat în gol de la viaductul de la Vidraru. Familia tânărului este efectiv zguduită de această tragedie, iar prietenii bărbatului sunt și ei în stare de șoc.
Advertisement
Advertisement

