DOLIU în Argeș! El este George, tânărul care s-a SINUCIS la Vidraru!

Advertisement
Advertisement
Walfresh

O adevărată dramă a zguduit județul Argeș. George s-a sinucis la numai 34 de ani, după ce s-a aruncat în gol de la viaductul de la Vidraru. Familia tânărului este efectiv zguduită de această tragedie, iar prietenii bărbatului sunt și ei în stare de șoc.

Advertisement
Advertisement

Lasă un răspuns

Descoperă mai multe la Ziarul Top

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura