Imagini APOCALIPTICE pe A1! Tir în FLĂCĂRI

Advertisement
Advertisement
Walfresh

Pompierii intervin pe autostrada A1, în Vama Nădlac, după ce un TIR a luat foc și arde generalizat în apropierea terminalului automarfare. Din fericire, nimeni nu a fost rănit.

Mai multe echipaje de pompieri din Arad intervin cu o autospecială de stingere în apropierea terminalului de automarfare din Vama Nădlac, după ce un TIR încărcat cu electrocasnice a luat foc și arde generalizat. De asemenea, acționează și pomperii voluntari din cadrul SVSU Nădlac. La fața locului se află şi o ambulanță SMURD.

Din fericire, nimeni nu a fost rănit, însă vehiculul a fost distrus complet de flăcări. Militarii urmează să stabilească cauzele producerii incendiului.

Advertisement
Advertisement

Lasă un răspuns

Descoperă mai multe la Ziarul Top

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura