TRAGEDIE imensă în Argeș ! Maior MORT la 45 de ani
20 septembrie 2024

Tragedie imensă petrecută în Argeș. George Dima Manea, un bărbat respectat de întreaga comunitate, un profesionist desăvârșit, un om care lucra în cadrul Armatei, a murit la numai 45 de ani. Conform colegilor de la http://www.epitesti.ro,bărbatul locuia în comuna Bradu, acesta murind în această după-amiază după ce a suferit un infarct. Bărbatul a lăsat în urma lui o soție îndurerată și doi copii. Sincere condoleanțe familiei îndoliate!
Sursă: epitesti.ro
Advertisement
Advertisement

