TRAGEDIE imensă în Argeș ! Maior MORT la 45 de ani

Advertisement
Advertisement
Walfresh

Tragedie imensă petrecută în Argeș. George Dima Manea, un bărbat respectat de întreaga comunitate, un profesionist desăvârșit, un om care lucra în cadrul Armatei, a murit la numai 45 de ani. Conform colegilor de la http://www.epitesti.ro,bărbatul locuia în comuna Bradu, acesta murind în această după-amiază după ce a suferit un infarct. Bărbatul a lăsat în urma lui o soție îndurerată și doi copii. Sincere condoleanțe familiei îndoliate!

Sursă: epitesti.ro

Advertisement
Advertisement

Lasă un răspuns

Descoperă mai multe la Ziarul Top

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura