Un pensionar din România a câștigat DOUĂ MILIOANE de EURO la Loto

Advertisement
Advertisement
Walfresh

Câștigătorul premiului categoria I la tragerea Joker din 15 septembrie s-a prezentat marți la sediul Loteriei ca să își ridice premiul de peste 2,3 milioane de euro. Este vorba de un pensionar din Giurgiu.

Potrivit unui comunicat al companiei, marți s-a prezentat la sediul central câștigătorul premiului de categoria I, în valoare de 11.845.622,10 lei (2,38 milioane de euro), obținut la tragerea Joker din 15 septembrie.

Advertisement
Advertisement

Lasă un răspuns

Descoperă mai multe la Ziarul Top

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura