DOLIU în Argeș ! Un fost POLIȚIST a MURIT la 56 de ani
6 octombrie 2024

Doliu într-o frumoasă și respectată familie din Argeș. Nicolae Iordache, fostul șef de post din cadrul secției de Poliție din comuna Cocu a murit la numai 56 de ani. Acesta a murit după ce a suferit un infarct în timp ce se afla într-o parcare, cu TIR-ul. Fostul polițist începuse să lucreze că șofer pe comunitate după ce se pensionase. Sincere condoleanțe familiei îndoliate.
Advertisement
Advertisement

