Medicul argeșean Valeriu Gheorghiță s-a CĂSĂTORIT cu Monica Bârlădeanu
6 octombrie 2024

Nuntă ca-n filme. Medicul militar Valeriu Gheorghiță s-a căsătorit cu celebra actriță Monica Bârlădeanu. Celebrul medic argeșean a ajuns celebru în spațiul public fiind coordonatorul campaniei de vaccinare împotriva COVID-19. Nunta a avut loc la Palatul Snagov, mai multe personalități fiind prezente la eveniment.
Advertisement
Advertisement

