Andrei a MURIT la numai 23 de ani! A suferit un INFARCT! DOLIU în tot județul

Advertisement
Advertisement
Walfresh

La numai 23 de ani, Andrei părea că are o viață cu adevărat minunată. Trăia o frumoasă poveste de dragoste, avea doi copilași superbi și totul părea să meargă de minune. Numai că soarta l-a lovit crunt pe tânărul din județul Bihor. Acesta a suferit un infarct și după câteva zile de spitalizare a survenit decesul acestuia, apropiații tânărului fiind în stare de șoc.

Advertisement
Advertisement

Lasă un răspuns

Descoperă mai multe la Ziarul Top

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura