Se DESCHIDE o nouă FABRICĂ în Argeș! Se fac SUTE DE ANGAJĂRI

Advertisement
Advertisement
Walfresh

În primăvara anului viitor se va deschide o nouă fabrică în Argeș. Grupul german Kaercher care are deja două fabrici la Curtea de Argeș va deschide o a treia fabrică în orașul regal. Peste 150 de oameni urmează să fie angajați la fabrica din municipiul Curtea de Argeș.

Advertisement
Advertisement

Lasă un răspuns

Descoperă mai multe la Ziarul Top

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura