TRAGEDIE imensă astăzi! Un copil de 15 ani a MURIT!

Advertisement
Advertisement
Walfresh

Un adolescent de 15 ani a murit, iar mama lui este grav rănită după ce tatăl aflat la volan a pierdut controlul mașinii și a intrat pe contrasens unde a lovit în plin o ambulanță privată.

Cei trei sunt din Mărășești și mergeau în județul Bacău la o înmormântare. Șoferul ambulanței și asistenta medical s-au ales cu răni ușoare.

Ambulanța transporta un pacient din Piatra Neamț pe care îl ducea la un spital din Capitală. Pacientul a scăpat nevătămat și a fost preluat de o altă ambulanță.

Polițiștii au deschis un dosar penal.

Advertisement
Advertisement

Lasă un răspuns

Descoperă mai multe la Ziarul Top

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura