Durere fără margini! Cosmin a MURIT călcat de autobuz !

Advertisement
Advertisement
Walfresh

Un adolescent de doar 17 ani și-a pierdut viața într-un teribil accident rutier în lași.

Tragedie fără margini în lași. Cosmin şi-a pierdut viața la numai 17 abum după ce a fost călcat de un autobuz în Valea Lupului. Accidentul s-a petrecut luni dimineață, în jurul orei 07:00, atunci când șoferul autobuzului l-a acroșat. Din păcate, în ciuda tuturor eforturilor depuse de medici, acesta nu a mai putut fi salvat

Advertisement
Advertisement

Lasă un răspuns

Descoperă mai multe la Ziarul Top

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura