JALE în Argeș! Alessia a MURIT după ce a căzut de pe trotinetă! Avea 15 ani

Advertisement
Advertisement
Walfresh

O adevărată tragedie a zguduit întregul nostru județ, chiar în a doua zi de Paște.

O adolescentă în vârstă de numai 15 ani a murit în urma unui incident incredibil. Aceasta se afla pe o trotinetă electrică, alături de un băiat cu un an mai mare. Din păcate, cei doi au căzut de pe trotinetă, iar tânăra a murit.

Alessia este fata care a murit. Aceasta urma să își serbeze ziua de naștere la finalul acestei săptămâni.

Prietenii și apropiații sunt în stare de șoc.

Transmitem și noi sincere condoleanțe familiei îndoliate.

Advertisement
Advertisement

Lasă un răspuns

Descoperă mai multe la Ziarul Top

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura