JALE în Argeș! Alessia a MURIT după ce a căzut de pe trotinetă! Avea 15 ani
22 aprilie 2025

O adevărată tragedie a zguduit întregul nostru județ, chiar în a doua zi de Paște.
O adolescentă în vârstă de numai 15 ani a murit în urma unui incident incredibil. Aceasta se afla pe o trotinetă electrică, alături de un băiat cu un an mai mare. Din păcate, cei doi au căzut de pe trotinetă, iar tânăra a murit.
Alessia este fata care a murit. Aceasta urma să își serbeze ziua de naștere la finalul acestei săptămâni.
Prietenii și apropiații sunt în stare de șoc.
Transmitem și noi sincere condoleanțe familiei îndoliate.
Advertisement
Advertisement

