Cristian Gentea a mers la vot alături de soție!

Advertisement
Advertisement
Walfresh

Cristian Gentea a mers la vot în această dimineață. Acesta a fost la Secția de Votare Nr.9 din municipiul Pitești. Acesta a fost însoțit la urne de soția acestuia.

„Eu am votat. Este important să o faceți și dumneavoastră!”, a fost mesajul transmis de edilul Piteștiului.

Vă reamintim faptul că în municipiul Pitești au votat peste 50.000 de persoane până la ora 16.

Advertisement
Advertisement

Lasă un răspuns

Descoperă mai multe la Ziarul Top

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura