Ei sunt cei doi tineri MORȚI pe A1 București-Pitești! Au fost SPULBERAȚI de TIR!

Advertisement
Advertisement
Walfresh

O scenă tragică s-a petrecut astăzi pe autostrada A1 București-Pitești, în apropiere de Vânătorii Mici, unde doi tineri au fost loviți în plin de un camion în timp ce se aflau pe carosabil. Incidentul a fost semnalat de ISU Giurgiu, iar intervenția rapidă a pompierilor, ambulanțelor și elicopterului SMURD n-a putut schimba tragicul deznodământ.

Cei doi – un băiat și o fată – au suferit răni incompatibile cu viața, iar medicii au declarat decesul la fața locului. Identitatea lor rămâne momentan necunoscută, deoarece nu purtau documente, iar poliția a demarat o anchetă complexă pentru a elucida toate circumstanțele.

O ipoteză care nu este exclusă în acest caz este aceea a unui gest intenționat, iar anchetatorii analizează cu atenție toate pistele pentru a înțelege ce s-a întâmplat cu adevărat pe această porțiune de autostradă.

.

Advertisement
Advertisement

Lasă un răspuns

Descoperă mai multe la Ziarul Top

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura