Mama devenită ÎNGER! Drama care a ȘOCAT Argeșul!

La final de august 2024, o frumoasă și împlinită familie din județul nostru primea o lovitură zdrobitoare. Stâlpul acelei familii, Diana, o soție devotată, o mamă iubitoare, pleca mult prea devreme dintre noi.
Tânăra mămică se luptă de ceva timp cu o boală cumplită, o boală perfidă. A luptat pentru fiecare secundă se viață, a luptat pentru „comorile” ei, doi copilași minunați, dar și pentru un soț iubitor.
Din păcate, Dumnezeu a avut nevoie de un înger în ceata sa și a chemat-o mult prea devreme la el pe Diana. La începutul săptămânii trecute s-a împlinit un an de când mămica din Argeș își doarme somnul de veci.
Chiar dacă fizic nu mai este printre noi, amintirea ei va dăinui pentru eternitate.

