Mama devenită ÎNGER! Drama care a ȘOCAT Argeșul!

Advertisement
Advertisement
Walfresh

La final de august 2024, o frumoasă și împlinită familie din județul nostru primea o lovitură zdrobitoare. Stâlpul acelei familii, Diana, o soție devotată, o mamă iubitoare, pleca mult prea devreme dintre noi.

Tânăra mămică se luptă de ceva timp cu o boală cumplită, o boală perfidă. A luptat pentru fiecare secundă se viață, a luptat pentru „comorile” ei, doi copilași minunați, dar și pentru un soț iubitor.

Din păcate, Dumnezeu a avut nevoie de un înger în ceata sa și a chemat-o mult prea devreme la el pe Diana. La începutul săptămânii trecute s-a împlinit un an de când mămica din Argeș își doarme somnul de veci.

Chiar dacă fizic nu mai este printre noi, amintirea ei va dăinui pentru eternitate.

Advertisement
Advertisement

Lasă un răspuns

Descoperă mai multe la Ziarul Top

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura