Dani Coman: „Sunt convins că un sfert din stadion va ține cu Dinamo”

Advertisement
Advertisement
Walfresh

În această seară cu începere de la ora 20:30, stadionul din Mioveni vs fi gazda partidei dintre FC Argeș și Dinamo, duel contând pentru etapa a 14-a din cadrul Superligii.

Înaintea acestui meci,Dani Coman a vorbit pentru cei de la Fanatik despre disputa de la Mioveni. „Nu le-am dat posibilitatea oamenilor să cumpere câte 20-30 de bilete, dar sunt sigur că un sfert din stadion va ține cu Dinamo. Din informațiile mele cu privire la biletele vândute și celor de la București, sunt sigur că vor veni în număr foarte mare”, a declarat Dani Coman, președintele FC Argeș.

Advertisement
Advertisement

Lasă un răspuns

Descoperă mai multe la Ziarul Top

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura