Ea este FETIȚA de 2 ani din Argeș, OMORÂTĂ la clinica de stomatologie
14 noiembrie 2025

După cum vă anunțam , o familie din Câmpulung Muscel trăiește o adevărată dramă. Fetița cuplului, un îngeraș de numai doi anișori a murit în timp ce se afla în cabinetul stomatologic al unui medic din Sectorul 3.
Ministrul Sănătății a anunțat deja că va trimite la respectiva clinică corpul de control pentru a verifica ce s-a întâmplat.
Din câte se pare micuța a fost injectată intravenos cu anestezicul care până la jrmă a ajuns să-i fie fatal.
Advertisement
Advertisement

