TRAGEDIE la Mioveni! Marius este POLIȚISTUL de 24 de ani care s-a SINUCIS

Advertisement
Advertisement
Walfresh

Marius Chivu este polițistul din Argeș care s-a sinucis în această dimineață. Tânărul era agent de Poliție la secția 4 din Ghimpați, județul Giurgiu.

Se pare că acumulase multe datorii, ajungând să fie sonar chiar să elibereze și apartamentul în care locuia cu chirie.

Strâmtorat de multe griji, în această dimineață ntâbarul s-a împușcat în cap și a murit pe loc.

Marius a jucat în trecut fotbal la CS Mioveni, alegând ulterior să urmeze o carieră în Poliție.

Advertisement
Advertisement

Lasă un răspuns

Descoperă mai multe la Ziarul Top

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura