DOLIU! A MURIT cel mai iubit STOMATOLOG de la noi!

Advertisement
Advertisement
Walfresh

O adevărată tragedie s-a petrecut chiar la începutul anului. S-a stins din viață unul dintre cei mai apreciați medici stomatologi de la noi.

Medicul Mihai Tudor a murit la numai 35 de ani. Acesta deținea o clinică stomatologică în județul Călărași.

Vestea morții acestuia a fost făcută publică seara trecută. Momentan nu sunt cunoscute cauzele care au condus la decesul acestuia, dar rudele și prietenii tânărului vorbesc numai la superlativ despre acesta.

Advertisement
Advertisement

Lasă un răspuns

Descoperă mai multe la Ziarul Top

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura