DOLIU! A MURIT cel mai iubit STOMATOLOG de la noi!
5 ianuarie 2026

O adevărată tragedie s-a petrecut chiar la începutul anului. S-a stins din viață unul dintre cei mai apreciați medici stomatologi de la noi.
Medicul Mihai Tudor a murit la numai 35 de ani. Acesta deținea o clinică stomatologică în județul Călărași.
Vestea morții acestuia a fost făcută publică seara trecută. Momentan nu sunt cunoscute cauzele care au condus la decesul acestuia, dar rudele și prietenii tânărului vorbesc numai la superlativ despre acesta.
Advertisement
Advertisement

