A MURIT cea mai IUBITĂ ASISTENTĂ de la Spitalul Județean

Advertisement
Advertisement
Walfresh

Clipe de doliu la Spitalul Județean din Timișoara. S-a stins din viață una dintre cele mai iubite și apreciate asistente medicale din cadrul unității spitalicești.

„Cu profundă tristețe am aflat vestea trecerii la cele veșnice a colegei noastre,
Rada Ecaterina
Infirmieră în cadrul Compartimentului ATI Ortopedie

Timp de mulți ani, a fost un om dedicat profesiei sale, un coleg apreciat și un sprijin pentru pacienți și pentru întreaga echipă medicală.

Plecarea sa lasă un gol în sufletele tuturor celor care au cunoscut-o și au avut privilegiul de a lucra alături de ea.

În aceste momente de grea încercare, transmitem sincere condoleanțe familiei, prietenilor și tuturor celor îndurerați de această pierdere.

Dumnezeu să o odihnească în pace!

Colectivul Spitalului Clinic Județean de Urgență „Pius Brînzeu” Timișoara”, transmit reprezentanții Spitalului Județean Timișoara.

Advertisement
Advertisement

Lasă un răspuns

Descoperă mai multe la Ziarul Top

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura