ACUM! TRAGEDIE în Pitești! A chemat TAXIUL și a MURIT

Advertisement
Advertisement
Walfresh

Tragedie petrecută în urmă cu scurt timp în municipiul Pitești, în cartierul Popa Șapcă.

Un bărbat în vârstă de aproximativ 64 de ani a chemat taxiul pentru a merge la spital, acuzând o stare de rău. Numai că nu a mai apucat sa se urce în mașină, prabușindu-se la pământ și murind.

Cauza exactă a decesului va fi stabilită după efectuarea necropsiei, nefiind clar în acest moment dacă bărbat suferea de anumite afecțiuni.

Vă reamintim faptul că Argeșul se află mâine sub cod roșu de caniculă, iar persoanele cu probleme cardiace sunt sfauite să se protejeze de temperaturile ridicate din termometre.

Advertisement
Advertisement

Lasă un răspuns

Descoperă mai multe la Ziarul Top

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura