George s-a întors în SICRIU acasă! Miercuri va fi ÎNMORMÂNTAT
George, tânărul care a murit duminică în cumplitul accident petrecut la Coșești s-a întors luni după-amiază acasă. A revenit la casa părintească, la Bârla. Numai...
CRUNT! George a CÂNTAT sâmbătă la un eveniment şi duminică a MURIT
De multe ori ne dăm seama că viaţa este foarte scurtă, iar planurile pe care ni le facem, de multe ori nu mai sunt puse...

