George s-a întors în SICRIU acasă! Miercuri va fi ÎNMORMÂNTAT

Advertisement
Advertisement
Walfresh

George, tânărul care a murit duminică în cumplitul accident petrecut la Coșești s-a întors luni după-amiază acasă. A revenit la casa părintească, la Bârla. Numai că acum nu au mai fost zâmbete, bucurie și veselie ci o durere aproape imposibil de suportat. La numai 21 de ani acesta a venit acasă în sicriu. Casa acestuia a devenit un loc de pelerinaj, prietenii, familia, oamenii alături de care cânta au venit să-i aprindă o lumânare. Mâine în jurul prânzului, George va fi condus pe ultimul drum.

Advertisement
Advertisement

Lasă un răspuns

Descoperă mai multe la Ziarul Top

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura