Ministrul Energiei îi ia la mișto pe români! Să stăm cu blugii pe noi în casă 4 octombrie 2022 Vremurile când mulţi cetăţeni îşi permiteau luxul de a sta în halat/lenjerie intimă/pantaloni scurţi în casă, pe durata iernii, chiar când erau -10 grade C... Încarc comentariile... Scrie un comentariu... Email (obligatoriu) Nume (obligatoriu) Site web