Val de sinucideri în rândul tinerilor! O fată de 14 ani s-a aruncat de la etajul 4 al unui bloc astăzi!

Advertisement
Advertisement
Walfresh
O tânără de doar 14 ani s-a aruncat de la etajul 4 al unui bloc din Capitală.Incidentul s-a petrecut pe Bulevardul Timișoara din București
La fața locului au ajuns imediat echipajele medicale care au preluat-o pe adolescentă în viață, dar inconștientă. Aceasta se află în stare foarte gravă. 
Din primele informații se pare că tânăra ar avea probleme psihice și ar mai fi încercat în trecut să se sinucidă.
Advertisement
Advertisement

Lasă un răspuns

Descoperă mai multe la Ziarul Top

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura