Bărbat împușcat de polițiști , după o urmărire ca-n filme la ieșirea din București!

Advertisement
Advertisement
Walfresh
Urmărire ca-n filme la ieșirea din București!

Un bărbat aflat la volanul unei mașini a fost împușcat de polițiști, duminică, pentru că a refuzat să oprească la semnalul unui echipaj de poliție din Sectorul 1.

Drept urmare, agenții au plecat în urmărirea acestuia, pe DN1 București către Ploiești și au tras două focuri de armă.

Șoferul a fost împușcat în zona picioarelor, la ieşirea din Bucureşti, în apropierea Academiei de Poliție.

După primele verificări, șoferul avea emis pe numele lui un ordin de protecție, dar nu se știe de ce a fugit de Poliție.Bărbatul a fost transportat la Spitalul Militar, dar nu este în stare gravă.

Advertisement
Advertisement

Lasă un răspuns

Descoperă mai multe la Ziarul Top

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura