Peste 140 km/h prin oraș, iar altul era mort de beat

Advertisement
Advertisement
Walfresh

Un real pericol pe șosele din Argeș. Șoferi prinși băuți și cu viteză excesivă, de peste 140 km/h. CONDUCEAU CU VITEZĂ EXCESIVĂ În ziua de 19 iunie , polițiștii Biroului Rutier Pitești au depistat un bărbat de 34 de ani, din Pitești, care conducea un autoturism pe b-dul Frații Golești din Pitești.

Advertisement
Advertisement

Lasă un răspuns

Descoperă mai multe la Ziarul Top

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura