Descoperire sumbră în vecinătatea sediului PSD Timiș

Advertisement
Advertisement
Walfresh

Descoperire macabră la Timișoara, chiar pe strada pe care are sediu și PSD Timiș. Oamenii legii au fost alertați la 112 că întrr-o clădire părăsită este un cadavru. Polițiștii Secției 3 Urbane Timișoara au fost sesizați prin apel 112 că într-o clădire dezafectată, situată pe strada Splaiul Tudor Vladimirescu din oraș, a fost găsit trupul neînsuflețit al unui bărbat.

Polițiștii s-au deplasat de urgență la fața locului constatând cele sesizate. În acest caz a fost întocmit un dosar penal sub aspectul săvârșirii infracțiunii de „ucidere din culpă”. Cercetările continuă pentru stabilirea situației de fapt și luării măsurilor legale care se impun. De asemenea, este verificată identitatea bărbatului decedat, care nu avea asupra lui acte de identitate.

Advertisement
Advertisement

Lasă un răspuns

Descoperă mai multe la Ziarul Top

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura