Noi probleme pentru Alexandru Arșinel: internat într-un azil, actorul a ajuns din nou la spital

Advertisement
Advertisement
Walfresh

Actorul Alexandru Arșinel trece din nou prin clipe grele. Acesta a fost internat din nou în spital. Arșinel nu e străin de problemele de sănătate, în ultima perioadă ajungând tot mai des la spital. Arșinel suferă de diabet și hipertensiune, iar acum se confruntă cu probleme de inimă.

„După ce asistentele și persoanele care îl îngrijesc pe Arșinel au descoperit că maestrul se simțea rău, ar fi fost imediat contactată familia dânsului și toată lumea s-a mișcat cât mai repede, ca actorul să fie dus la un spital central, unde să fie controlat și tratat”, au declarat persoane din anturajul lui Alexandru Arșinel.

Advertisement
Advertisement

Lasă un răspuns

Descoperă mai multe la Ziarul Top

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura