ACUM! Bărbat MORT după ce a sărit de la etajul 6 al Spitalului Județean

Advertisement
Advertisement
Walfresh

Tragedie la Spitalul Județean Argeș. Un bărbat în vârstă de 58 de ani a murit după ce a căzut de la etajul 6 al Spitalului. Bărbatul era din orașul Costești. Oamenii legii au deschis o anchetă pentru a stabili cum s-a produs evenimentul.

Advertisement
Advertisement

Lasă un răspuns

Descoperă mai multe la Ziarul Top

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura