Tragedie pe litoral! Marea a mai luat o viață. Bărbat din București ÎNECAT!

Advertisement
Advertisement
Walfresh

Un bărbat din București s-a înecat astăzi, în stațiunea Neptun. La fața locului a intervenit și elicopterul SMURD.

Potrivit ISU Constanța, bărbatul a fost scos din apă în stațiunea Neptun.

La fața locului au intervenit echipajele SMURD Saturn și elicopterul SMURD.

Este vorba de un bărbat de 54 de ani din București.

Potrivit ISU Constanța, bărbatul a fost scos din apă în stațiunea Neptun.

La fața locului au intervenit echipajele SMURD Saturn și elicopterul SMURD.

Este vorba de un bărbat de 54 de ani din București.

Advertisement
Advertisement

Lasă un răspuns

Descoperă mai multe la Ziarul Top

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura