Beat, a sunat la 112 după ce a distrus o mașină parcată

Advertisement
Advertisement
Walfresh

Noaptea trecută, un șofer băut bine a distrus o mașină parcată pe raza municipiului Pitești. Decizia de a se urca la volan în stare de ebrietate l-a costat scump. Bărbatul în cauză a condus de pe strada Gheorghe Doja, până pe strada Matei Basarab. Până la ultima oprire, șoferul, în vârstă de 45 de ani, a provocat și un accident pe strada Exercițiu. Bărbatul a intrat într-o mașină parcată.

Advertisement
Advertisement

Lasă un răspuns

Descoperă mai multe la Ziarul Top

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura