FC Argeş a transferat un jucător de la Dinamo!

Advertisement
Advertisement
Walfresh

FC Argeş a perfectat un nou transfer, mai exact, a reuşit să obţină împrumutul unui jucător de la Dinamo. Este vorba despre mijlocaşul Geani Creţu, cel care se încadrează regulii de vârstă, singurul fotbalist care putea să fie titular şi îndeplinea acest criteriu la FC Argeş fiind Alexandru Işfan. Geani Creţu a jucat în stagiunea trecută 24 de meciuri în tricoul echipei care a retrogradat în premieră din prima divizie.

Advertisement
Advertisement

Lasă un răspuns

Descoperă mai multe la Ziarul Top

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura