Tânăr dornic de senzații tari la volan!

Advertisement
Advertisement
Walfresh

Un șofer de 22 de ani a rămas pieton după ce a făcut drifturi pe strada Frații Golești din municipiul Pitești. De asemenea, tânărul a primit și o amendă de 870 de lei. Reamintim că, efectuarea de derapaje controlate pe șosea intră în categoria comportamentului agresiv în trafic.

Advertisement
Advertisement

Lasă un răspuns

Descoperă mai multe la Ziarul Top

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura