Ciucă a dat cu mucii-n fasole la vizita la Dacia! Gafă de proporții

Toată crema liberală din Argeș s-a înghesuit să aducă osanale premierului Ciucă în momentul vizitei sale la Dacia. Și după exprimarea acestuia chiar credem că a fost o vizită pentru că nu pare că a înțeles prea multe. Premierului pare că i s-a stricat GPS-ul pentru că nu prea avea habar pe unde se află. Premierul mult lăudat și-a î ceput apoteotic discursul la Dacia și a anunțat triumfal că este bucuros că a venit la Pitești să vadă uzina Dacia. Am zis că a fost o scăpare. Numai că premierul a insistat și nu s-a dat bătut și ne-a reamintit că fabrica din Pitești este importantă. Vă imaginați că Ciucă poate face ceva pentru țară dacă el nici măcar nu are habar unde merge??? Poate el să facă o schimbare pentru Dacia? Poate ajuta el Dacia dacă nu are habar măcar unde se află???
Mergând pe logica premierului am zis să-i mai recomandăm câteva „obiective turistice” pe care le poate vizita în Argeș :
„Ruinele” fabricii ARO de la Pitești
„Ruinele” Arpechim de la Câmpulung

