Organizația locală PSD din comuna Oarja și-a desemnat noua conducere

Advertisement
Advertisement
Walfresh

Organizația locală PSD din comuna Oarja și-a desemnat noua echipă de conducere!

În funcția de președinte al PSD Oarja a fost ales viceprimarul Adrian Popescu.

La Adunarea Generală de la Oarja au participat deputații Simona Bucura-Oprescu, secretar executiv al PSD Argeș, Remus Mihalcea și Nicolae Pavelescu, senatorul Cristina Stocheci, secretarul de stat Ștefan Vlad Niculae de la Ministerul Dezvoltării, Lucrărilor Publice și Administrației, vicepreședintele Consiliului Județean Argeș Marius Nicolaescu, primarul Ion Dumitru de la Albota, consilierii județeni Mariana Ionescu, Nicoleta Nicolescu, Monalisa Ioniță, Nicolae Tudose, Viorel Enache, Aurel Iacșa și Bogdan Bălan, consilierul local Cornel Popescu de la Mioveni, secretarii tehnici Andreea Călinescu-Öner și Ghiorghe Vătășescu.

Conducerea PSD Argeș transmite felicitări și mult succes în activitate primarului Constantin Bîlea, viceprimarului Adrian Popescu și echipei PSD din Oarja!

Advertisement
Advertisement

Lasă un răspuns

Descoperă mai multe la Ziarul Top

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura