Andrei Tîrcoveanu, primul transfer al iernii la FC Argeș: ‘Ar fi cazul să explodez’

Advertisement
Advertisement
Walfresh

Andrei Tîrvoceanu, un fotbalist care a fost la FC Botoşani este primul transfer al iernii la FC Argeş. Fotbalistul în vârstă de 25 de ani îşi propune să „explodeze” la FC Argeş.

„FC Argeş este o echipă cu tradiţie în fotbalul românesc, o echipă frumoasă cu suporteri frumoşi, o echipă cu pretenţii şi sper să contrubui la îndeplinirea obiectivului sezonul acesta. Personal am o vârstă, nu mai sunt un copil şi cred că ar fi cazul să explodez, iar cu echipa îmi doresc să ajungem în play-off, iar în Cupa României să ajungem cât mai sus sau chiar să câştigăm trofeul”, a declarat Andrei Tîrcoveanu, primul transfer al echipei FC Argeş în această pauză competiţională.

Advertisement
Advertisement

Lasă un răspuns

Descoperă mai multe la Ziarul Top

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura